top of page

T: +90 (312) 284 6353 (pbx)

E-mail: info@damla-led.com

 

Damla LED Alternatif Aydınlatma Ltd.

Başkent OSB 17. Cad. No:38, 06909,

Malıköy, Temelli - Ankara | TÜRKİYE

İLETİŞİM

© Copyright Damla LED® 2016 | Yasal Uyarı | İletişim

E-posta listemize katılarak son gelişmelerimizden her zaman haberdar olacaksınız.

Asla önemsiz e-posta gönderilmeyecektir!

Katalog İndir

KATALOG

HABER BÜLTENİ

Tebrikler! Abone oldunuz.

  • facebook 3.png
  • twitter 3.png
  • pinterest 3.png
  • instagram 3.png

YASAL UYARI

 

© Telif hakkı Damla LED® 2016, Tüm hakları saklıdır. Metin, grafik, tasarım, içerik ve diğer çalışmaların tamamı Damla LED®'e ait telifli eserler olup uluslararası telif hakkı yasalarınca izin verilmedikçe izinsiz çoğaltılması, uyarlanması veya çevirisi yasaktır.

 

KULLANIM ŞART ve KOŞULLARI

Damla LED®’in kurumsal web sitesine hoş geldiniz (www.damla-led.com). Bu sitenin kullanımı belirtilen şart ve koşullarla yönetilmektedir. SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE BURADAKİ ŞART VE KOŞULLARI DİKKATLİCE OKUYUNUZ. Damla LED® tarafından verilen bilgi ve materyaller yalnızca bilgi amaçlı kullanılabilmektedir. Bu web sitesini kullanarak, web sitesine giriş yaparak ya da web sitesinden materyal yükleyerek hem bugün hem de gelecekte Damla LED®’in  web sitesine ziyaretlerinizin hepsinde geçerli olacak bu yasal uyarıda da belirtildiği gibi şart ve koşulları takip etmeyi kabul etmiş oluyorsunuz. Damla LED®  istediği zaman Şart ve Koşulları düzeltme ve güncelleme hakkına sahiptir. Bağlı olduğunuz Şart ve Koşulların en güncel halini incelemek üzere sizi düzenli olarak bu sayfayı ziyaret etmeye davet ediyoruz. İşbu Şart ve Koşulları kabul etmediğiniz takdirde bu web sitesini kullanmayınız.

 

KISITLAMALAR

Bu web sitesinde mevcut bilgi ve materyalleri ticari olmaksızın sadece kişisel kullanımınız için görüntüleyebilir, yükleyebilir ve kopyalayabilirsiniz. Ayrıca, Damla LED® ürünlerinin katkısıyla buna benzer materyalleri organizasyonunuzda kullanabilirsiniz. Kullanım koşuluyla materyalin herhangi bir yerinde herhangi bir şekilde değiştirme veya düzeltme yapmamayı ve materyallerin herhangi bir kopyasında orijinal materyallerde de yer aldığı gibi tüm telif ve diğer özel uyarıları korumayı kabul etmiş olursunuz. Materyallerin ya da bilgilerin başka bir kullanımına izin verilmemektedir. Yukarıdaki koşulların ihlali, hukuki ve/ya cezai sorumluluklarla sonuçlanabilmektedir.

 

BİLGİ ve MATERYALLERİN MÜLKİYETİ

Web sitesinde ya da web sitesinden elde edilen bilgi ve materyaller (beyaz sayfalar, basın bültenleri, veri sayfaları ve SSS’ler dahil) Damla LED®’e ait telifli eserler olup bu bilgi veya materyallerin herhangi bir izinsiz kullanımı telif hakkı, marka ve diğer yasaları ihlal edebilmektedir. İşbu şart ve koşullarda açıkça belirtilmeyen hakları saklıdır.

 

MARKA BİLGİSİ

Damla LED®’in markaları sadece Damla LED®’in yazılı izniyle kullanılabilmektedir. Damla LED® ve DEL, Damla LED®’in tescilli markalarıdır. Tüm diğer ticari marka, markalar ve isimler mal sahiplerine ait mülkiyettir. İşbu şart ve yasal kısıtlamalarda açıkça ifade edilmedikçe burada kapsanan hiçbir şey Damla LED® ya da üçüncü bir tarafın patent, marka, telif hakkı veya mülkiyet hakkı altında herhangi bir izin ya da hakkın dolaylı verilmesi, menedilmesi olarak ya da başka şekilde algılanmayacaktır.

 

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Elverişlilik açısından ve Damla LED®’in web sitesini tamamen servis odaklı yapabilmek için İnternet üzerinde üçüncü kişilere ait olup onlar tarafından yönetilen tamamlayıcı sitelere de bağlantılar eklemiş bulunmaktayız. Damla LED®, açıklama yapmamakla birlikte söz konusu üçüncü şahıs sitelerinde yer alan içeriğin kullanılırlığı ya da içeriğinden sorumlu değildir. Damla LED® web sitesinden üçüncü bir şahıs bağlantısı Damla LED®’in üçüncü şahıs ya da sitesinden ciro ettiği veya Damla LED® ile arasında ya da üçüncü şahıs hosting sitesiyle bir ortaklığı olduğu anlamına gelmemektedir. 

 

GERİ BİLDİRİM

Bu web sitesi aracılığıyla ya da bağlantılı Damla LED®’e sunulan tüm yorum, geri bildirim, bilgi veya materyallerin gizli olmadığı ve Damla LED®’in mülkiyetinde olduğu dikkate alınmalıdır. Damla LED®’e buna benzer yorum, bilgi, geri bildirim ya da materyaller sunarak dünya çapındaki hakları kullanma, kopyalama, değiştirme, gösterme ve de sunuları dağıtma hakkında Damla LED®’e yönelik görevi karşılıksız kabul etmiş olursunuz. Damla LED® serbest bir temelde bu yorum, bilgi ya da materyallerden seçtiklerini istediği gibi kullanabilmektedir.

 

UYARI

Damla LED® internet ekibi bu web sitesinde size faydalı, doğru ve güncel bilgi sağlamaya gayret etmektedir. Dolayısıyla; Damla LED® bu web sitesinde doğru bilgi ve materyalleri sağlamaya çalışmakta fakat bilgi ya da materyallerin doğruluğu ve eksiksizliği konusunda sorumluluk kabul etmemektedir. Damla LED®, istediği zaman bildirim yapmaksızın bu web sitesinde ya da burada tanımlanan ürünlerde mevcut herhangi bir bilgi veya materyallerin içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ancak, Damla LED® sonuç olarak bu web sitesinde güncel olmayan bilgi ya da materyalleri güncellemeyi taahhüt etmemektedir. Bülten panoları ya da diğer forumlarda ifade edilen bilgi ve düşünceler Damla LED®’e ait olmak zorunda değildir. Ne Damla LED® ne de yetkilileri, yöneticileri, çalışanları, temsilcileri, distribütörleri ya da bağlı şirketleri Damla LED®’in web sitesine yapıştırılan herhangi bir bilgiden ya da sonucunda doğan herhangi bir zarar (fiili, nihai veya cezai ile sınırlı olmamakla birlikte), yükümlülük, iddia veya başka zarar ya da sebepten sorumlu veya yükümlü değildir. Damla LED® dilediği zaman işbu şart ve/ya yasal kısıtlamaları değiştirme hakkına sahiptir. Sizi de bağlayan geçerli şart ve yasal kısıtlamalarla uygunluğunu garantilemek amacıyla zaman zaman bu sayfayı incelemekle yükümlüsünüz. İşbu şart ve yasal kısıtlamaların belli hükümleri bu web sitesinin belirli sayfalarında yer alan açıkça belirlenmiş yasal uyarı ya da şartlarla iptal edilebilmektedir.

 

BU WEB SİTESİNDE MEVCUT OLAN TÜM BİLGİ VE MATERYALLER İFADE EDİLSİN YA DA EDİLMESİN HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN OLDUĞU GİBİ SAĞLANMAKTA VE DAMLA LED® İFADE EDİLSİN YA DA EDİLMESİN TİCARİ GARANTİ, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, FİKRİ MÜLKİYETİ İHLAL ETMEME GARANTİSİ YA DA ANLAŞMA YOLUNDAN, KULLANIMDAN YA DA TİCARİ UYGULAMADAN DOĞAN HER TÜRLÜ GARANTİYİ REDDETMEKTEDİR. GARANTİ, SÖZLEŞME, HAKSIZLIK YA DA DİĞER HUKUK KURAMLARINA DAYANSIN DAYANMASIN VE BUNA BENZER ZARARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA HABER EDİLSİN YA DA EDİLMESİN KULLANIM, KULLANIM YETERSİZLİĞİ VEYA BU WEBSİTESİNİN KULLANIMI SONUCU, BU WEBSİTESİYLE BAĞLANTILI DİĞER WEBSİTELERİ VEYA BİRİ YA DA BU GİBİ TÜM WEBSİTELERİNİN İÇERDİĞİ MATERYAL VEYA BİLGİDEN DOĞAN (DOLAYLI, ÖZEL, NİHAİ YA DA ARIZİ ZARARLAR VEYA KAYIP KAR, VERİ VEYA İŞ KESİNTİSİNDEN KAYNAKLANAN ZARARLAR DAHİL OLUP BUNLARLA SINIRLI OLMAYAN) ZARAR NE OLURSA OLSUN DAMLA LED® HİÇBİR ŞEKİLDE YÜKÜMLÜ OLMAYACAKTIR. BU WEBSİTESİNDEKİ MATERYAL YA DA BİLGİLERİ KULLANIMINIZ EKİPMAN YA DA VERİ HİZMET, ONARIM VEYA DÜZELTME İHTİYACIYLA SONUÇLANIRSA BUNLARLA İLGİLİ TÜM MASRAFLARI ÜSTLENMİŞ OLURSUNUZ.

 

KULLANIM FESHİ

Damla LED® kendi insiyatifine göre işbu sözleşmeyle sınırlı olmayan herhangi bir nedenle sitedeki bülten panolarıyla sınırlı olmayan Damla LED®’in web sitesine tamamen ya da kısmen girişinizi sonlandırabilmekte ya da durdurabilmektedir. İşbu anlaşmanın feshi durumunda sitede yer alan materyallere ilişkin kısıtlamalar ve işbu sözleşmede belirtilen tanıtımla garanti, tazminat ve sorumlulukların sınırlandırılması böyle bir feshi devam ettirecektir.

 

GEÇERLİ KANUNLAR; YARGI ve YETKİ

İşbu Sözleşme, hukuk ilkelerinin seçiminde yetkili olan Türkiye Cumhuriyeti’nin Türkiye Cumhuriyeti yasaları doğrultusunda yönetilmeli ve incelenmelidir. İşbu sözleşmeden kaynaklanan ya da işbu sözleşmeyle ilgli herhangi bir ihtilaf Ankara mahkemelerine münhasır yargı ve yetkiye tabi tutulacak ve bu durumda taraflar bu mahkemelerin yargı ve yetkilerine razı olacaklardır.

 

GENEL HÜKÜMLER

İşbu sözleşmedeki bir koşul herhangi bir nedenle hükümsüz, yasadışı ya da aksine uygulanamaz addedilirse o koşul işbu sözleşmeden çıkartılmalı ve sözleşmede geriye kalan koşullar geçerli olmalıdır ki bu da siteyi kullanmanıza ilişkin sizinle Damla LED® arasındaki sözleşmenin tamamını kapsamaktadır ve sözleşme yazılı olarak her iki tarafın da imzalaması dışında değiştirilemez. Damla LED®’in Şart ve Koşulları hakkında sorularınız için e-mail gönderiniz: info@damla-led.com

bottom of page