top of page
  • facebook 3.png
  • twitter 3.png
  • pinterest 3.png
  • instagram 3.png
Damla LED Aydınlatma Sistemleri
Please reload

Firma Profili

Damla LED® yenilikçi ve entegre LED aydınlatma çözümlerini sunan dinamik Katı- Halli Aydınlatmadır.


Damla LED® uzaktan kumandalı kullanıcı arabirimlerden büyük güçlü sunucu kontrollü proje uygulamalarına LED aydınlatma sistemlerini sağlayıp çözümler sunmaktadır.


Hem ticari hem de kamusal alanlarda geniş çapta LED aydınlatma uygulamalarına yönelik proje tasarım, üretim & kurulum hakkında profesyonel hizmet sunmaktayız.


Damla LED® Alternatif Aydınlatma Sistemleri Limited Şirketi olarak 2001 senesinden bu yana LED Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekle birlikte, bazı projelerimizle Dünya çapında ilklere imza atmanın ve Damla LED® markası olarak Türkiye’de LED Aydınlatma üretimi, tasarımı ve uygulaması alanında ilk ve öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamız Distribütörü olduğu dünya devi firmaların LED ürünlerini hammadde olarak üretimlerinde kullanmakta, bir projeyi A’dan Z’ye projelendirilmesinden ürün tasarımına, ürün imalatından uygulamasına kadar her aşamasında profesyonel bir ekip çalışmasıyla şekillendirmektedir. Ürünlerimiz TS EN ISO 9001:2000 kalite güvencesi altında üretilmektedir. Bunun yanı sıra tasarımlarımızın birçoğu Tasarım Tescilli ürünler olup, müşterilerimize her zaman en doğru, en kaliteli, en hızlı çözümleri sunmayı ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz. Kalite politikamız doğrultusunda üretim standartlarımız tasarım tescilden başlayarak, uluslar arası onaylı komponent kullanımına kadar uzanan bir doğrultuda gerçekleşmektedir. Uluslar arası LED üreticilerinden hammadde olarak tedarik ettiğimiz LED’lerin haricinde, üretimimizin %90’ına yakın bir bölümü Türkiye’de tarafımızdan üretilmektedir. Firmamız, standart ürün üretimi haricinde, özel tasarım ve imalat konusunda da müşterilerine geniş bir imkan sunmaktadır. Firmamızın hedefi LED Teknolojisinin kullanım olanaklarını müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde arttırmaktır. Dünya pazarındaki LED imalat sektöründe hızla gerçekleşen yüksek teknolojik gelişmeleri firmamız bünyesinde bulunan elektrik elektronik mühendisleri ve tekniker kadrosuyla yakından takip etmekte ve AR-GE çalışmalarımızla birlikte müşterilerimize kaliteli, doğru ve uzun ömürlü çözümler sunmaktayız. Gelecekte Uluslararası platformda bugüne kadar imza attığımız projelerden daha büyük projelerle markamızı ve ülkemizi temsil etmeyi hedeflemekte ve üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

LΞD It Be®

E-posta listemize katılarak son gelişmelerimizden her zaman haberdar olacaksınız.

Asla önemsiz e-posta gönderilmeyecektir!

Katalog İndir

KATALOG

HABER BÜLTENİ

Tebrikler! Abone oldunuz.

T: +90 (312) 284 6353 (pbx)

E-mail: info@damla-led.com

 

Damla LED Alternatif Aydınlatma Ltd.

Başkent OSB 17. Cad. No:38, 06909,

Malıköy, Temelli - Ankara | TÜRKİYE

İLETİŞİM

© Copyright Damla LED® 2016 | Yasal Uyarı | İletişim

bottom of page