top of page

Konusunda uzman tasarım ekibimiz en son yazılım ve mühendislik donanımlarından yararlanarak tam bir proje tasarım desteği sağlamaktadır. Ekibimiz, teklif edilen kurulumların birebir 2 ve 3 boyutlu simulasyonlarıyla gösellerinin yapılmasını sağlayan en son yazılımla donatılmıştır.

 

Damla LED® görsel aydınlatma tasarımcısı projenizi gerçeğe dönüştürmenize ve yetenekli grup üyeleri de  Damla LED® ürünlerinin belirtildiği projelerde uygun bir aydınlatma gösterim tasarımına yardımcı olabilmektedir.

Proje Tasarımı

Damla LED Aydınlatma Sistemleri
Please reload

T: +90 (312) 284 6353 (pbx)

E-mail: info@damla-led.com

 

Damla LED Alternatif Aydınlatma Ltd.

Başkent OSB 17. Cad. No:38, 06909,

Malıköy, Temelli - Ankara | TÜRKİYE

İLETİŞİM

© Copyright Damla LED® 2016 | Yasal Uyarı | İletişim

E-posta listemize katılarak son gelişmelerimizden her zaman haberdar olacaksınız.

Asla önemsiz e-posta gönderilmeyecektir!

Katalog İndir

KATALOG

HABER BÜLTENİ

Tebrikler! Abone oldunuz.

Proje planlama ve tasarım

 

Damla LED Solid State Aydınlatma sistemlerinde satış üzerine uzmanlaşmıştır. Yeni projelerin gelişmesine yönelik sayısız projede kazandığımız tecrübeyi durmadan kullanmaktayız. Bugün de öncelikli olarak mimarların ve aydınlatma tasarımcılarının ihtiyaçları üzerine odaklanmaktayız. Profesyonel çözümler sağlamakla birlikte mükemmel bir destek sağlamaktayız.

Ürünler

 

Damla LED®, çeşitli iç mekan ya da dış mekan uygulamarına yönelik Solid State Aydınlatma çözümleri ve LED üzerine yüksek kalitedeki uzmanlığıyla çevredostu ve ekonomik LED Aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

 

Çevreye dost: LED Aydınlatma, yeşile dost uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.  Damla LED®, eşsiz bir şekilde çevre sorunlarını çözmeye uygun olup daha başarılı ve temiz bir çevre arzu etmektedir. 

 

Üstün Aydınlatma Kalitesi: Damla LED® Solid State Aydınlatmaları, OSRAM ve Cree markalarını kapsamaktadır.

 

Güvenilirlik: Ürünler 2 yıllık garanti kapsamı içersindedir ve Damla LED® Teknolojisi maksimum verimle ömür garanti etmektedir.

 

Menşe:  Tüm Damla LED® aydınlatmaları Türk malıdır.

ÖZEL TASARIM

 

Standart seridekiyle aynı yüksek kalitede özel bir uygulamaya göre geliştirilen özel tasarımlı konsept LED aydınlatma lambaları geliştirmekteyiz.

  • facebook 3.png
  • twitter 3.png
  • pinterest 3.png
  • instagram 3.png
bottom of page