top of page

Kalite yönetim sistem belgesi


Damla LED® EN ISO 9001:2008e göre belgelendirilmiştir. Bu belge, hizmet, tasarım aşamaları, üretim ve felsefemizin yüksek kalitedeki standartlarını garanti etmektedir.


Kalitenin uzun dönemde işteki başarıyı ve fırsatları desteklemede önemli rol oynadığını kabul etmekteyiz. Uluslararası alanda kabul gören Kalite Yönetim Sistemine (EN ISO 9001:2008) göre onaylandığı üzere kaliteye olan bağlılığımız açıkça belirtilmektedir.

Kalite Politikamız

Damla LED Aydınlatma Sistemleri
Please reload

T: +90 (312) 284 6353 (pbx)

E-mail: info@damla-led.com

 

Damla LED Alternatif Aydınlatma Ltd.

Başkent OSB 17. Cad. No:38, 06909,

Malıköy, Temelli - Ankara | TÜRKİYE

İLETİŞİM

© Copyright Damla LED® 2016 | Yasal Uyarı | İletişim

E-posta listemize katılarak son gelişmelerimizden her zaman haberdar olacaksınız.

Asla önemsiz e-posta gönderilmeyecektir!

Katalog İndir

KATALOG

HABER BÜLTENİ

Tebrikler! Abone oldunuz.

CE


Tüm Damla LED®  Elektrik ve Aydınlatma ürünleri CE işaretini taşımaktadır: Avrupa pazarında serbest dolaşıma izin veren bir AB Uyum İlanı.


Aydınlatma tesisatına uyarlanabilir Direktifler: Düşük Voltajlı Direktif ve Elektromanyetik Uyumlu (EMC) Direktif.

ENEC


Aydınlatma tesisatımızdaki tüm parça ve sistem birimlerinin ENEC İşaret Lisansı (Avrupa Normları Elektrik Belgesi) bulunmaktadır.


ENEC tek bir işaretin ortak bilgisine yönelik Elektrik Belgeli 20 Avrupa Organizasyonu tarafından Cenelec içersinde kurulan aydınlatma ve parçaları için EN Standartlarına Avrupa Belge İşaret Onayıdır.

RoHS


RoHS (Tehlikeli Maddeler Yasağı) elektrik ve elekronik donanımdaki belli tehlikeli maddelerin kullanımını sınırlayan Avrupa Parlamento ve Konseyinin 2002/95/EG'sidir.  


Yasal olarak Damla LED® RoHS uyumlu ürünler sunmaktadır.

WEEE

 

Atık Elektrik ve Elektronik Donanımındaki WEEE 20002/96/EG Direktifi, elektrik ve elektronik donanımının azalmasıyla ve materyallerin geri dönüşümünün kolaylaşmasıyla oluşan atık miktarının olduğu yerde eski ve kullanılmış donanım koleksiyonuna uygulanmaktadır. Direktif, iyiye, tehlikesiz parçalamaya, geri dönüşüm ya da tekrar kullanıma olanak tanımak üzere ürünlerin tasarlanmasını gerektirmektedir.

Ambalaj

 

Damla LED®'in ürün ambalajı geri dönüşümlü materyallerden yapılmaktadır. Ekolojik ve ekonomik sebeplerden ötürü ambalajlanan materyallerin kullanımdan sonra geri dönüşümlü olması beklenmektedir.

Dayanıklılık

 

Ürünlerimiz hem işlevsel hem de estetik açıdan uzun ömürlü ürünlerdir.

Mühendislik

 

Ürün gelişimi, kalite sistemi EN ISO 9001-2008'e dayalı 3D yazılım kullanılarak ve sabit işlemler izlenerek gerçekleştirilmektedir

  • facebook 3.png
  • twitter 3.png
  • pinterest 3.png
  • instagram 3.png
bottom of page